en_GBpl_PL

Witaj! Chcę dowiedzieć się o Twoich potrzebach lub potrzebach Twojego zespołu. Jeśli postrzegasz swoją aktualną sytuację w kategorii problemu, z którym Ty lub Twój zespół się mierzy, zapraszam Cię do kontaktu, abyśmy mogli zidentyfikować cele procesu coachingowego. Możesz również  zdecydować się na szkolenie dedykowane bezpośrednio Twoim potrzebom.

Na mojej stronie nie znajdziesz cennika, gdyż moją przewodnią zasadą jest to, że pieniądze nie mogą być przeszkodą, aby wspierać proces wzrostu i rozwoju. Zapraszam więc do wspólnego ustalenia, jakie wynagrodzenie byłoby akceptowalne dla nas obojga.

Wierzę w moc bezpośredniego kontaktu, więc najchętniej pracuję twarzą w twarz. W przypadku  dynamiki zespołowej i team coachingu  jest niezbędne, aby wszyscy uczestnicy procesu znajdowali się we wspólnej przestrzeni. Dla coachingu indywidualnego lub niektórych szkoleń  (webinaria) możliwa jest również praca na dystans, wykorzystująca nowoczesne metody komunikacji na odległość. Zachęcam więc, abyśmy również w tej sprawie ustalili, co najlepiej zadziała w Twoim konkretnym przypadku.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych